Saint-Maximin sprema bod za Newcastle protiv Leedsa

Reprezentativna slika Image Credit: ANI
  • Zemlja:
  • Australija

Newcastle je imao AllanSaint-Maximin sjajno se zahvaliti nakon što je došao s leđa kako bi osigurao neriješeno 1-1 protiv Leedsa u Premier ligi.

aot datum izlaska posljednjeg poglavlja

24-godišnji Francuz postigao je izvanredno izjednačenje kako bi otkazao Raphinhin otvor u noći kada su dijelovi od 50.000 ljudi u parku St. James ponovno skandirali za Newcastle upravitelj SteveBruce ići.

Obje strane još čekaju ovosezonsku prvoligašku pobjedu i 60-godišnjeg Brucea zna da su njegovi kritičari daleko od smirivanja, ali jednako tako igrači igraju za njega.

Leeds je poveo nakon 13. minute kada je Raphinha prešao s lijeve strane, Rodrigo Činilo se da je pokušao vratiti loptu loptom prema golu, a pritom je krivonogi Karl Darlow. The Newcastle golman je mogao samo užasnuti gledati Raphinin ubačaj u njegovu mrežu.

Po stadionu su se odmah oglasili uzvici 'Želimo da Brucey izađe'.

TheMagpies konačno odgovorio s Miguelom Almironom povlačeći pokušaj preko gola nakon gola Matta Ritchieja križ je bio samo napola očišćen i Joelinton pucajući ravno u vratara IllanMesliera slijedeći Saint-Maximin's žuljevito trčanje.

ao 135. poglavlju

Rodrigo je usmjerio udarac u 25. minuti i Englesku veznjakKalvin Phillips bio je slično netočan četiri minute kasnije, a posjetitelji su po vlastitoj želji rupili rupe.

Darlow se morao dobro spustiti kako bi preuzeo pravo na Mateusza Klicha odbijen udarac, ali suprotan brojMeslier bila mu je potrebna pomoć stative kako bi spriječio napor Ritchieja u 35. minuti nakon što je ošinuo braniča na putu do gola.

Kako se bližio zvižduk poluvremena, Bruce napustio zadnju trojku s kojom je počeo, prešao na četvorku i njegova je strana vratila paritet u pretposljednjoj minuti poluvremena.

Saint-Maximin, daleko najupečatljiviji izvođač Newcastlea tijekom noći, prikupio je Joelintonovu četvrtastu loptu na rubu kutije i zakoračio u dva potencijalna izazova prije nego što je srušio nisku vožnju preko Mesliera i u mrežu.

Domaći su imali bolji, elastičniji oblik odmah nakon prekida, iako je Daniel James još uvijek je imao darovano vrijeme i prostor da izvuče volej u 50. minuti, a Darlow je morao dobro reagirati spasiti suigrača Jamaala Lascellesa ' glavno odobrenje.

Patrick Bamford trebao je vratiti prednost Leedsa s preostalih 18 minuta, ali je pitomo pucao u Darlowa s Rodrigovog inča savršene lopte, a Meslier napravio vitalnu stanku u 84. minuti kako bi porekao Saint-Maximina što bi zasigurno bilo pobjednik.